Zakład Pogrzebowy Mementum Nowy Tomyśl

Zakład pogrzebowy Mementum to firma, która od pół wieku świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Poznania, Wielichowa, Grodziska Wielkopolskiego oraz miasta Nowy Tomyśl. W swoich początkach firma Mementum tworzyła trumny, które wyróżniały się doskonałą jakością oraz estetycznym wyglądem. Drewniane trumny stały się wizytówką firmy, ale z czasem zakład Mementum poszerzył swoje usługi. 

Kompleksowe usługi pogrzebowe Nowy Tomyśl 

Misją zakładu pogrzebowego była pomoc mieszkańcom Nowego Tomyśla. Pracownicy pragnęli, aby każda rodzina mogła w sposób godny pożegnać ukochaną osobę. Dlatego świadczone usługi wykonywane są na wysokim poziomie i z ogromnym zaangażowaniem. Pracownicy zakładu pogrzebowego robią wszystko, aby każda ceremonia miała indywidualny i podniosły charakter. 

Pogrzeby inne niż wszystkie 

Organizując pogrzeby od 50, lat można popaść w pewien schemat. Jednak dzięki empatii i indywidualnemu podejściu do Klientów, pracownicy zakładu pogrzebowego Mementum w Nowym Tomyślu tworzą pogrzeby wyjątkowe. Każdy z nich wyróżnia się i jest spersonalizowany. Na życzenie klientów w trakcie ceremonii może być zagrana ulubiona piosenka Zmarłego, odczytana mowa pożegnalna, a urna lub trumna będzie dopasowana do życia Zmarłej osoby. Dlatego przy pogrzebie młodych osób bardzo często Rodziny decydują się na białe trumny, które mogą symbolizować niewinność. Z kolei przy pogrzebie osób starszych i poważnych decyzja pada na trumny bardzo eleganckie, o ciemnym drewnie oraz z bogatymi zdobieniami. Życie każdego człowieka jest wyjątkowe, dlatego pogrzeby nie mogą powielać jednakowego schematu. 

Internetowe e-nekrologi 

Na stronie zakładu pogrzebowego w Nowym Tomyślu dostępne są internetowe nekrologi. Jest to sposób, który pozwala upamiętnić daną osobę. Można tam napisać dłuższą treść, która wyrazi smutek i żal po stracie. Każdy nekrolog można udostępnić w swoich mediach społecznościowych, aby znajomi mogli otrzymać informację o zbliżającym się pogrzebie. 

Zakład pogrzebowy Mementum w Nowym Tomyślu dba o każdy szczegół, aby cała ceremonia mogła odbyć się wzorowo i zgodnie z wolą Rodziny.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x