Warszawa Ochota – jaki zakład pogrzebowy wybrać?

Śmierć najbliższej osoby to największe przeżycie w życiu każdego człowieka. Okres, który następuje po tym smutnym i traumatycznym wydarzeniu czasami nie pozwala człowiekowi logicznie myśleć i działać, a przecież wtedy należy przygotować tak trudną w realizacji uroczystość, jak pogrzeb. Istnieją jednak firmy, które przychodzą z pomocą w tych trudnych dla człowieka chwilach. Firmy, które kompleksowo zajmują się przygotowaniem pogrzebu, jak na przykład zakład pogrzebowy Ochota.

Usługi pogrzebowe Ochota tworzą profesjonalnie przygotowani do swojej pracy specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów. Terenem działania firmy jest cała Warszawa, a szczególnie rejony Śródmieścia, Bielan, Bródna, Bemowa, Woli, Ochoty, Żoliborza czy Pragi Północ. Firma oferuje wszechstronne usługi począwszy od wyprowadzenia ciała zmarłego z domu wraz z transportem, poprzez profesjonalne przygotowanie zmarłego do pochówku do zorganizowania uroczystości po pogrzebie oraz późniejszą opiekę nad grobem, a także zajęcie się wszystkimi sprawami formalnymi związanymi z zakładem ubezpieczeń.

zakład pogrzebowy bródno

Największe zakłady pogrzebowe posiadają w swojej ofercie profesjonalne usługi takie jak kremacja i ekshumacja. Kremacja to w tej chwili jeden z najbardziej popularnych sposobów pochówku. Firmy pogrzebowe współpracują w tej sprawie z renomowanymi krematoriami. Zmarły jest przygotowywany do kremacji w sposób podobny jak do tradycyjnego pogrzebu. Ekshumacje są przeprowadzane na życzenie rodziny, a zakład pogrzebowy zajmuje się całym jej przebiegiem. Często rodziny zwracają się z prośbą, aby w ramach usługi pogrzebowej, podczas trwania ceremonii, o oprawę muzyczną. Firmy pogrzebowe zapewniają nagłośnienie, profesjonalnych muzyków.

pogrzeby w warszawie

Do naszej tradycji związanej z uroczystościami pogrzebowymi należy stypa. Jest to przyjęcie, na które zapraszani są wszyscy, którzy uczestniczyli w ostatniej drodze zmarłego. Podczas jej trwania wspomina się tego, który odszedł oraz różne wydarzenia z im związane. Aby pomóc rodzinie w organizacji tej uroczystości, zakłady pogrzebowe organizują je na terenie specjalnych sal pożegnań, które znajdują się niedaleko cmentarzy. Jest to spore ułatwienie dla rodziny w tym trudnym okresie. Kompleksowe usługi pogrzebowe Ochota oferują m.in. zakłady pogrzebowe Heron i Cerber.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stanislaw
Stanislaw
4 lat temu

U nas na Warszawskiej Ochocie jest chyba tyle samo zakładów pogrzebowych co na Bródnie. Ciekawie opisane, aż dziwne, że się komuś chciało wkładać tyle pracy. Pozdrawiam

Kasia
Kasia
4 lat temu

Dobry tekst , trochę tutaj tego jest, ktoś się napracował.

Jan z Ochoty
4 lat temu

Tu są wszystkie zakłady pogrzebowe z Warszawskiej Ochoty i nic więcej nie potrzeba.

tu są też firmy z Warszawy

A mi się podoba bardzo serwis uslugipogrzebowe.com.pl widać że jest nowoczesny, i ma chyba z 4o firm z rożnych części warszawy i okolic do wyboru.

Michal
Michal
4 lat temu

Kontaktowałem się z tymi firmami i dziwna sprawa ale niema ich na Ochocie.
Proszę niewprowadzać ludzi w błąd zakład Heron jest na Bielanach, a Cerder poza Warszawą.

? CERBER
? CERBER
3 lat temu

Cerber jest w Warszawie ma nawet 2 punkty przecież… ale Cerder to nie znam ;(

Małgorzata
Małgorzata
3 lat temu

Ja Polecam też Wszechnice z Ochoty wiem że tanio organizują pogrzeby -to dobra opcja.

Funer Wwa
3 lat temu

Jak ktoś się zastanawia nad tym czy dana firma działa na terenie dzielnicy to naprawdę nie warto – każdy zakład pogrzebowy z Warszawy poproszony o pomoc pewnie nikomu nie odmówi pomocy. Natomiast bliskość dojazdu do biura to już całkiem inna bajka – wystarczy wejść na Funer.com.pl i sprawdzić sobie gdzie co jest na mapce.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x