O blogu

o mnie

Hej, jestem Maciek i prowadzę swój blog ponad dwa lata. Na mojej stronie znajdziesz wiele ciekawych artykułów odwołujących się do tematyki pogrzebowej. Z pewnością każdy stanie kiedyś przed pytaniem – w jakiej firmie zorganizować pogrzeb? Na pomysł prowadzenia bloga nawiązującego do tego rodzaju tematyki wpadłem kilka miesięcy po podjęciu pracy w jednym z wrocławskich zakładów pogrzebowych. Praca która na początku była dla mnie koniecznością z czasem przerodziła się w moja pasję. Sądzę, że kiedyś też otworzę swój zakład pogrzebowy.

Prowadzony przez mnie blog jest miejscem gdzie każdy, kto pragnie czy też jest zmuszony do zorganizowania pogrzebu znajdzie wiele ciekawych informacji i sugestii. Przygotowane przeze mnie wpisy w doskonały sposób są w stanie wspomóc przygotowania w zakresie ostatniej drogi pożegnania kogoś bardzo bliskiego, kto na zawsze odszedł z tego świata.

Zapoznając się w nieco dokładniejszy sposób z zamieszczonymi na blogu wpisami dowiesz się, od czego należy zacząć przygotowanie pogrzebu i gdzie oraz w jaki sposób szukać firmy oferującej pogrzeby na najwyższym poziomie w zamian za przyzwoita cenę. dowiesz się że powinieneś omijać firmy reklamujące się jako najtańsze. Podobną cenę możesz uzyskać w praktycznie każdej firmie a ważne jest co dostajesz wydając określoną sumę.  Na blogu znajdują się także informacje jak powinien odbywać się transport zwłok z zagranicy oraz co należy zrobić, żeby móc dokonać coraz popularniejszej i coraz częściej wybieranej kremacji zwłok zmarłego.

Poniżej pod logo najpopularniejszego serwisu usług pogrzebowych w kraju – polecane firmy pogrzebowe z Wrocławia – w tym ta w której ja pracuję.

usługi pogrzebowe wrocław