Zakład pogrzebowy Gorzów Wielkopolski

W pięknie położonym nad Wartą Gorzowie Wielkopolskim codziennie kilka rodzin przeżywa tragedię odejścia kogoś bliskiego. Z pomocą w takich chwilach przychodzą właściciele i pracownicy zakładu pogrzebowego „Memento”, który od niemal trzydziestu lat świadczy usługi pogrzebowe w oparciu o najwyższe standardy jakości. Rzetelność, transparentność, empatia towarzyszą profesjonalnym działaniom firmy od pierwszego kontaktu z klientem przez cały okres współpracy.

Gorzów Wielkopolski jest miastem nad Wartą, w którym codziennie kilka rodzin przeżywa odejście bliskiej i kochanej osoby. Chociaż odejście jest trudne i ciężkie, to każda osoba pragnie zorganizować godny pogrzeb. Zakład pogrzebowy Memento organizuje godne ceremonie pogrzebowe, które wyróżniają się podniosłą atmosferą oraz indywidualnym charakterem. 

Usługi pogrzebowe świadczone przez firmę Memento

Zakład pogrzebowy Memento oferuje wszystkie usługi pogrzebowe i cmentarne. Rodziny otrzymują pomoc na każdym etapie przygotowań do ceremonii pogrzebowej. Personel zakładu pogrzebowego wie, że będąc w żałobie, ciężko jest mieć głowę do wszelkich formalności oraz zawiłości logistycznych. Dlatego przejmują na siebie wszystko. Po wysłuchaniu oczekiwań rodziny, personel Memento rozpoczyna organizację ostatniej drogi Zmarłego. 

Pracownicy zakładu Memento to ludzie z ogromnym doświadczeniem. Właśnie dzięki znajomości prawa i przepisów, wszystko organizują sprawnie. Tym samym rodzina może mieć pewność, że nie będzie jakichkolwiek komplikacji. Ceremonia pogrzebowa odbywa się zawsze z największym szacunkiem i poszanowaniem Zmarłego oraz Jego Rodziny. 

Usługi florystyczne, oprawa muzyczna, stypa

Pogrzeb to jednak nie tylko formalności. Usługi pogrzebowe oferowane w mieście Gorzów Wielkopolski to również usługi florystyczne oraz oprawa muzyczna. Ponadto pracownicy dbają o to, aby miejsce pochówku wyglądało możliwie jak najgodniej. Zapewniają namiot pogrzebowy oraz dbają o obsługę pogrzebu. Ponadto pracownicy pomagają w wyborze lokalu na stypę, gdzie najbliższa rodzina może otoczyć się wsparciem swoich bliskich i powspominać Zmarłego. 

Koszt pogrzebu Gorzów Wielkopolski

Pogrzeb może być nieoczekiwanym wydatkiem. Niezależnie jednak od sytuacji materialnej, personel zakładu Memento zadba o godną ceremonię pogrzebową. Ponadto w zakładzie pogrzebowym istnieje możliwość kredytowania pochówku z zasiłku pogrzebowego, którego koszt wynosi 4 tysiące złotych. 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
korzystałam z firmy Wrzos

Korzystałam z firmy pogrzebowej Wrzos z Gorzowa, nowe samochody pogrzebowe i elegancko wyglądający pracownicy, wszystko było pięknie przygotowane

polecam Omnis
18 dni temu

Ceremonia przygotowana na zlecenie siostry w Domu Pogrzebowym Omnis w Gorzowie była najpiękniejsza na jakiej byłem. Mają biuro przy cmentarzu na ul. Żwirowej. Polecam

2
0
Would love your thoughts, please comment.x