e-Nekrologi – Informacje o pogrzebach Gdańsk

            Śmierć jest zdarzeniem niespodziewanym, w tak bolesnym momencie, ciężkim zadaniem jest powiadomienie wszystkich bliskich o szczegółach pogrzebu. Najbardziej popularną formą komunikacji w przekazywaniu tak istotnych wiadomości są nekrologi i klepsydry. W obecnych czasach nastąpił ogromny rozwój technologii i powstały wirtualne nekrologi.

            Róża jest profesjonalnym zakładem pogrzebowym z Gdańska, który dokłada wszelkich starań, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz wprowadzając do firmy pogrzebowe innowacyjne rozwiązania.

Jest to internetowa forma nekrologów z Gdańska i okolic, które zawierają tekst, imię i nazwisko, wiek, godzinę, miejsce pogrzebu oraz zdjęcie osoby zmarłej. Jest to niesamowite i innowacyjne rozwiązanie, która wyposażone jest w pinezkę, po kliknięciu w, którą otwiera się mapa z dojazdem pod wskazany cmentarz. Jest to ogromne udogodnienie dla osób, które dojeżdżają na pogrzeb z dalszych miejscowości. Jest to bezpłatna forma powiadomienia rodziny SMS-em lub poprzez media społecznościowe o szczegółach pogrzebu.

Róża Gdańsk

Nekrologi Róża Gdańsk

E-Nekrologi zakładu pogrzebowego Róża Gdańsk są spersonalizowanym rozwiązaniem, dedykowanym zarówno dla osób wierzących i niewierzących. W ofercie są dwa warianty do wyboru: świecki lub wyznaniowy. Nekrologi z czarnym krzyżem dedykowane są dla osób wierzących, a nekrolog z czarną wstęgą przeznaczony jest dla osób niewierzących. 

            Zakład pogrzebowy Róża dąży do ciągłego rozwoju i wprowadzania innowacyjnych pomysłów na w skutek zmieniającego się otoczenia i potrzeb rodziny w żałobie.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x