Zakład pogrzebowy Tren Żoliborz

Zakład pogrzebowy Tren znajduje się w Warszawie na dzielnicy Żoliborz przy ulicy Ostrowieckiej 10a. Zakład pogrzebowy Żoliborz mieści się w bardzo dogodnej lokalizacji, ponieważ odległość zakładu do Cmentarza Wojskowego Powązki wynosi 500 m. Pomimo tego, iż Tren znajduję się w dzielnicy Żoliborz,  to zakład świadczy swoje usługi również w innych dzielnicach Warszawy. Istnieje również możliwość, aby służyć wsparciem także osobom z innych miejscowości na Mazowszu.

Zakład pogrzebowy Warszawa Żoliborz posiada bogate doświadczenie, dzięki wieloletniej obecności w branży funeralnej. Tren Żoliborz podczas wieloletniemu doświadczeniu zyskał zaufanie osób z branży oraz rodzin. Od samego początku trwania firmy pogrzebowej Tren zbiera same pozytywne i przychylne opinie klientów. Dom pogrzebowy Tren Żoliborz jest jednym z lepszych firm pogrzebowych na rynku warszawskim, profesjonalne podejście, wysoka kultura osobista i empatia, to trzy określenia, które doskonale opisują ten warszawski zakład usług pogrzebowych

Usługi pogrzebowe Warszawa Żoliborz

Świadczone usługi pogrzebowe zawsze wykonywane są z dbałością o najmniejsze detale oraz na najwyższym poziomie. Mimo iż świadczone usługi są najwyższej jakości to, występują bardzo przystępne ceny. Firma Tren z Żoliborza posiada bardzo elastyczne i indywidualne podejście do Klientów, ponieważ zawsze stara się dopasować do ich oczekiwań oraz tworzy najbardziej spersonalizowane oferty. Do świadczonych usług w warszawskim domu pogrzebowym należy:

– całodobowe odbiory zwłok

– pogrzeby każdego typu

– formalności urzędowe

– przygotowanie zmarłego do pogrzebu (balsamacja i tanatokosmetyka)

– kremacje

– akcesoria pogrzebowe

– oprawa muzyczna i florystyczna

– transport zmarłych

– e-nekrologi

Dane kontaktowe zakład pogrzebowy Warszawa Żoliborz:

Logo Zakładu Pogrzebowego Tren Żoliborz

Jarosław Chmielewski

Ulica Ostrowiecka 10a

01-798 Warszawa – Żoliborz

Godziny otwarcia: poniedziałek- piątek 8-16

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x