Jak pochować zmarłego na Cmentarzu Północnym w Warszawie?

Niestety ludzie nie tylko się rodzą, ale również umierają, a każdego z nich trzeba gdzieś pochować. Wśród mieszkańców Warszawy bardzo często wybór pada na Cmentarz Komunalny Północny, znany też jako Cmentarz Wólka Węglowa. Nic w tym dziwnego, w końcu jest to jedno z większych miejsc pochówku w całej Europie, dlatego cmentarz jest bardzo zadbany i dobrze zorganizowany. Należy jednak pamiętać, że poza cmentarzem żałobni muszą wybrać również odpowiedni dom pogrzebowy. Dobrą decyzją wydaje się być organizacja pogrzebu za pośrednictwem zakładu Heron.

Kilka słów o Cmentarzu Północnym

Jak wspomnieliśmy wcześniej, omawiany cmentarz jest jednym z większych cmentarzy na skalę europejską, zajmującym aż 143 hektary przestrzeni. Znajdują się na nim nie tylko groby zwykłych osób trzecich, ale również tak ważne miejsca pochówku jak zbiorowe mogiły ofiar katastrof lotniczych. Cmentarz jest dobrze zorganizowany, a na jego terenie oprócz takich miejsc jak chłodnia i kwiaciarnia znajduje się również kilkadziesiąt tysięcy pięknych drzew.

Zakład pogrzebowy Heron (tutaj) to rodzinna firma z ogromnym doświadczeniem i tradycjami pogrzebowymi przekazywanymi z rodzica na dziecko. Pracownicy zakładu zawsze przyjmują bardzo wspierającą postawę wobec klientów, a po ich staraniach przy organizacji każdego pogrzebu można łatwo zauważyć, że pochówek zmarłych i pomoc rodzinom żałobnym to dla nich znacznie więcej niż zwykła praca.

Jakie usługi firma oferuje swoim klientom?

Jak każdy zakład pogrzebowy, zakład Heron ma do zaoferowania swoim klientom przede wszystkim przewóz zmarłych i organizację pogrzebów. Możliwe są jednak nie tylko klasyczne pochówki, ale również kremacja, pochówek dziecięcy, a w razie potrzeby pracownicy mogą dokonać ekshumacji. Ponadto w ofercie firmy znajdują się też coraz popularniejsze e-nekrologi i transmisje z uroczystości pogrzebowych, a zakład może zająć się nawet organizacją oprawy muzycznej, czy też fotografią.

Ponadto firma posiada nie tylko własną salę pożegnań, ale również prywatną chłodnię, a nawet prywatną kwiaciarnię oferującą całą gamę najróżniejszych wiązanek i bukietów. Dzięki temu możliwa jest organizacja wszystkich elementów pogrzebu za pośrednictwem tylko jednej działalności, co znacznie ułatwia rodzinie żałobnej pożegnanie ze zmarłym. Oczywiście nie można zapomnieć o tym, że numer telefonu zakładu pogrzebowego Heron jest dostępny dla klientów przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x