Zakład pogrzebowy Hermes ze Szczecina

            Zakład pogrzebowy Hermes Szczecin to firma prowadzona przez Pana Mariana Kaczyńskiego, który od wielu lat działa w branży pogrzebowej, dzięki czemu nabył doświadczenie oraz nauczył się służyć ludziom w potrzebie.

Dom pogrzebowy oprócz podstawowych świadczonych usług, obejmuje rodzinę empatią, cierpliwością i wyrozumiałością. Personel pracowniczy odznacza się ogromnym profesjonalizmem, kulturą osobistą i wysoką kompetencją. Pracowniczy dążą do nieustannego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, aby wiedzieć również jak psychicznie wspomóc rodzinę zmarłego. W tak ciężkim okresie jakim jest żałoba zakład Hermes Szczecin dąży do tego, aby psychicznie odciążyć rodzinę zmarłego przejmując na siebie inne zobowiązania, jak np. dopełnienie wszelkich formalności.

W tak delikatnym a zarazem trudnym momencie zawsze staje na wysokości zadania i dopasowuje się do oczekiwań i możliwości klienta, nawet tego najbardziej wymagającego. Usługi pogrzebowe Hermes posiadają bardzo przystępne ceny, zachowując przy tym najwyższą jakość.

usługi pogrzebowe Szczecin

Usługi pogrzebowe Hermes Szczecin

            Zakład pogrzebowy Hermes Szczecin organizuje wszystkiego rodzaju pogrzeby na terenie Szczecina, województwa zachodniopomorskiego oraz w innych częściach Polski. Zakład pogrzebowy stara się spełnić oczekiwania klientów tak, aby byli usatysfakcjonowani ze świadczonych usług.

Firma jest do dyspozycji rodzin całodobowo, również w święta i w każdy dzień tygodnia oferując przy tym kompleksową pomoc oraz wsparcie. Wszystkie usługi przygotowywane są sprawnie, a zarazem sumiennie z dbałością o każdy szczegół. Oferta usług pogrzebowych jest bardzo rozbudowana i posiada szeroki wachlarz wyboru, w postaci:

-pogrzeb wyznaniowy

-pogrzeb świecki

-kremacje

-ekshumacje

-transport zwłok

-akcesoria pogrzebowe

-oprawa muzyczna i florystyczna

-biuro mobilne

Przewóz zwłok Szczecin

Na szczególną uwagę zasługuje całodobowa eksportacja zmarłego z miejsca zgonu do chłodni, zapewniając przy tym również kosmetykę pośmiertną oraz balsamację. Również dodatkową usługą, którą nie każdy zakład posiada w swojej ofercie to transport zwłok na terenie całej Polski i Europy. Dom pogrzebowy posiada odpowiedni tabor samochodowy, doświadczonych kierowców, którzy z poszanowaniem zajmują się eksportacją zwłok. Ważnym elementem wpływającym na przebieg uroczystości pogrzebowej jest również posiadanie namiotu, windy pogrzebowej oraz nagłośnienia.

Całodobowy Zakład pogrzebowy Hermes

Strona www: hermes.szczecin.pl

Ulica Kordeckiego 15, 71-066 Szczecin

Telefon całodobowy: +48 506 28 88 28

e-mail: biuro@hermes.szczecin.pl

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kolejna strona firmy Hermes
8 miesięcy temu

Widzieliście, że ta firma Hermes ze Szczecina ma 2 strony – tu jest ich drugi adres niezły rozmach mają.

będziecie zadowoleni
2 miesięcy temu

Nam pomogła firma Nowy Eden ze Szczecina i ją wszystkim wam polecam. Myślę że będziecie zadowoleni.

polecam firmę Orion
1 miesiąc temu

A ja z kolei polecam firmę Orion, cała rodzina korzystaliśmy wiele razy i za każdym razem byliśmy obsłużeni tak samo profesjonalnie.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x