Poznaj nowy serwis pogrzebowy Mementis

O serwisie Mementis można było usłyszeć ładnych parę lat temu. Dzisiaj portal ten powrócił w całkiem nowej odsłonie. Czym jest nowy serwis pogrzebowy Mementis?

Mementis to nowoczesny serwis pogrzebowy, który poświęca się promocji zakładów pogrzebowych w Internecie. Do tej pory przedsiębiorstwa funeralne mogły to zrobić za pośrednictwem serwisu Funer.com.pl oraz UslugiPogrzebowe.com.pl. Od niedawna do tej wielkiej dwójki dołączył Mementis – w trochę innej odsłonie.

Serwis pogrzebowy, jakiego jeszcze nie było

Mementis jest serwisem premium. Oznacza to, że mogą w nim prezentować się wyłącznie zakłady, które spełniają wysokie kryteria i wymagania. Aby móc zaprezentować swoją firmę w tym serwisie, trzeba spełnić bardzo konkretne wymagania. Tylko najlepsze z najlepszych zakładów mogą zostać zaprezentowane w portalu Mementis.

Celem portalu Mementis jest promocja firm pogrzebowych, które do swoich usług przykładają szczególną wagę. Ważne jest więc to, aby firma stale rozwijała swoje usługi, dysponowała nowoczesnym sprzętem, a jej pracownicy byli osobami z nienaganną opinią. Wybrana może być tylko najlepsza firma na jedną miejscowość. Dzięki temu rodzina może mieć pewność, że po wejściu na serwis Mementis wyświetli jej się najlepszy zakład pogrzebowy.

Rosnąca popularność

Warto zaznaczyć również, że Mementis jest portalem, który oferuje artykuły i poradniki pogrzebowe. To pozwoli rodzinom zaznajomić się z tematem, lepiej poznać firmę pogrzebową i jej funkcjonowanie. Kolejną istotną kwestią jest to, że Mementis wyłącznie prezentuje firmę, a nie jest pośrednikiem w kontakcie między osobą w żałobie a zakładem. W każdej prezentacji pogrzebowej jest bezpośredni kontakt do firmy pogrzebowej, z którą można się łatwo skontaktować.

Mementis narobił już małego szumu, bo chociaż swoją premierę miał 1 listopada to już dużo firm wysyła zapytanie o możliwość promocji. Regularnie można zobaczyć prezentacje nowych miast, o których informuje się również poprzez media społecznościowe jak Facebook i Instagram.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x