Zakład Credo umożliwia udział w pogrzebie także online

Śmierć bliskiej osoby jest zawsze dużym szokiem, któremu zwykle towarzyszą spore emocje. Do tego dochodzą różnego rodzaju obowiązki, związane z załatwianiem niezbędnych spraw urzędowych i organizacją pogrzebu. Sporą pomocą może być dobry zakład pogrzebowy.

Dobry zakład pogrzebowy, czyli jaki?

Smutna chwila, jaką jest śmierć bliskiej osoby, jest zwykle połączona z gorączkową organizacją pogrzebu. Wybierając dobry zakład pogrzebowy można bardziej się skupić na przeżywaniu żałoby. Dlaczego?

Dobry zakład proponuje zwykle usługi pogrzebowe kompleksowe. Nie tylko wyręczy rodzinę w poszukiwaniach trumny czy krematorium, ale także zajmie się wieńcami, kwiatami, oprawą muzyczną. W zależności od preferencji zorganizuje pogrzeb religijny lub świecki z mistrzem ceremonii. Może także zająć się organizacją stypy. Odciąży także rodzinę z konieczności załatwiania formalności w ZUS.

Na co zwrócić uwagę wybierając zakład pogrzebowy w Gdańsku?

Wybierając zakład pogrzebowy w Gdańsku warto zwrócić uwagę na kilka spraw. Pracownicy zakładu powinni mieć sporo empatii do rodziny zmarłej osoby. Delikatne, taktowe zachowanie i szacunek do rodziny i zmarłego zdecydowanie ułatwi przejście przez trudne chwile. Warto popytać znajomych, czy wybrany zakład ma taki standard.
W Gdańsku dużym uznaniem cieszy się zakład Credo, którego ofertę można obejrzeć na stronie credo.gdansk.pl. Bogata oferta, która obejmuje usługi od zabrania ciała do wykonania pomnika, sprawia, że jest on chętnie wybierany. Pracownicy starają się jak najlepiej doradzić rodzinie, tak, aby pogrzeb wypadł pięknie i godnie, a jednocześnie nie przekraczał jej możliwości finansowych.

Zakład Credo w Gdańsku wyróżnia jednak pewna usługa, która rzadko jest oferowana przez firmy pogrzebowe. To nekrologi online oraz transmisje z pogrzebów. Wprowadzono ją, aby umożliwić uczestnictwo w ostatniej drodze zmarłego osobom, które z różnych przyczyn nie mogą pojawić się osobiście na cmentarzu. Credo realizuje transmisje internetowo na swojej stronie. Transmisje są zwykle chronione hasłem, więc mają do nich dostęp tylko osoby, które otrzymają hasło.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x