Profesjonalne wsparcie Salonu Pogrzebowego ze Szczecina

Zakład Usług Pogrzebowych „Nowy Eden” A. Sokołowska to renomowana firma działająca na rynku branży funeralnej od ponad dwóch dekad. Od momentu powstania w 2003 roku, Zakład Nowy Eden stał się nieodłącznym elementem społeczności Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, oferując niezawodną i profesjonalną pomoc w trudnych chwilach pożegnania z Bliską Osobą.

Misją Salonu Pogrzebowego ze Szczecina jest nie tylko świadczenie usług pogrzebowych, ale przede wszystkim wspieranie rodzin w czasie żałoby i zapewnienie godnego pożegnania dla zmarłych. Wartością, którą kieruje się firma, jest szacunek dla każdej osoby, która przekroczyła próg ich biura oraz empatia wobec bliskich. Priorytetem jest zrozumienie indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdej rodziny oraz dostosowanie się do nich jak najbardziej to możliwe.

Oferta świadczonych usług pogrzebowych jest niezwykle rozbudowana, obejmując różnorodne formy pochówku i ceremonii pogrzebowych. Zakład Pogrzebowy Nowy Eden oferuje tradycyjne pogrzeby wyznaniowe, gdzie dba o zapewnienie odpowiedniej oprawy zgodnej z wyznaniem zmarłego. Dla tych, którzy wybierają kremację, firma zapewnia kompleksową obsługę tego procesu oraz organizuje pogrzeby urnowe, które umożliwiają bliskim zachowanie pamięci zmarłego w sposób subtelny i godny.

Kompleksowe działania zakładów usług pogrzebowych w Szczecinie

Zakłady Usług Pogrzebowych Nowy Eden zajmuje się również ekshumacjami, świadcząc kompleksową pomoc w przeprowadzeniu tego procesu zgodnie z obowiązującymi przepisami i z poszanowaniem pamięci zmarłego. Oprawa florystyczna, to kolejny element oferty, którym firma stara się uczcić pamięć o zmarłym poprzez piękne i odpowiednio dobrane kompozycje kwiatowe.

Szczeciński zakład pogrzebowy oferuje także krajowy oraz międzynarodowy transport zwłok, zapewniając wszelkie niezbędne formalności i dbając o to, aby proces odbywał się z najwyższym szacunkiem i profesjonalizmem.

W kompleksowej ofercie Zakładu Pogrzebowego Nowy Eden znajduje się także sprzedaż akcesoriów pogrzebowych, takich jak urny, trumny, tabliczki, krzyże czy wieńce. Ponadto, firma troszczy się o oprawę ceremonii pogrzebowej, zapewniając wsparcie organizacyjne oraz pomoc w wyborze odpowiednich elementów.

Salon Pogrzebowy Nowy Eden organizuje także stypy pogrzebowe oraz zapewnia przewóz autokarem dla osób towarzyszących ostatniemu pożegnaniu.

Po zakończeniu ceremonii pogrzebowej, firma nie przestaje troszczyć się o pamięć Zmarłych. Szczeciński Eden może również podjąć się opieki nad grobami oraz ich pielęgnacji, zapewniając trwałe upamiętnienie dla zmarłego oraz wsparcie dla rodzin w okresie pożegnania.

Dla osób poszukujących godnego i profesjonalnego zakładu pogrzebowego na terenie Szczecina, Zakład Usług Pogrzebowych „Nowy Eden” stanowi pewność kompleksowej i rzetelnej obsługi na każdym etapie procesu pożegnania. Firma pozostaje ogromnym wsparciem w trudnych chwilach, zapewniając empatię i profesjonalizm, których potrzebują rodzin w czasie żałoby.

Całodobowy Salon Pogrzebowy Szczecin

Bohaterów Warszawy 29A

70-340 Szczecin

+48 91 484 07 24

+48 501 140 414

&

Goleniowska 86,

70-830 Szczecin

+48 91 460 05 03

+48 501 140 414

&

Ku Słońcu 22C,

71-073 Szczecin

+48 91 311 06 46

+48 501 140 414

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x