Usługi pogrzebowe w mieście Zamość

Zamość jest miastem w województwie lubelskim, które zamieszkuje około 63 223 mieszkańców. To, co wyróżnia Zamość na tle innych miast w Polsce to jego unikalna i świetna zachowana architektura z okresu renesansu. Dzięki tym budynkom miasto nazywane jest perłą renesansu. Pod względem zamieszkania, Zamość zajmuje drugie miejsce w województwie. Świadczy to o tym, że Mieszkańcy Zamościa doceniają je za rozwój kultury i sztuki. W związku z tym Zamość stanowi wspaniałe miejsce do życia. Dlatego aby życie w tym mieście było jeszcze lepsze, bardzo ważny jest rozwój wielu branż w województwie lubelskim – w tym również branż funeralnych. Na jakie usługi pogrzebowe mogą liczyć mieszkańcy miasta Zamość?

Kompleksowy zakład pogrzebowy w Zamościu

Zakład pogrzebowy CHUDOBA przy ulicy Gen. M. Bołtucia 28 oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe. Pracownicy wykonują wszystkie zadania, zaczynając od całodobowej eksportacji zwłok do chłodni, aż po przygotowanie godnej ceremonii pogrzebowej. Już na pierwszym spotkaniu w biurze personel zakładu CHUDOBA pomaga w wyborze odpowiedniego akcesorium pogrzebowego – takie jak urna lub trumna. Odpowiada również na wszystkie pytania dotyczące organizacji pogrzebu oraz pomagają w formalnościach pogrzebowych, takich jak kwestie cmentarne, kościelne, urzędowe – w tym zwrot zasiłku z ZUS i KRUS. Ponadto zakład pogrzebowy CHUDOBA wyróżniają również ekskluzywne karawany, które nadają podniosłości całej ceremonii ostatniego pożegnania.

Usługi pogrzebowe Zamość 

Zakład pogrzebowy CHUDOBA w Zamościu oferuje: 

  • przewóz zwłok do chłodni, 
  • pomoc w formalnościach, 
  • kompleksowa organizacja pogrzebu, 
  • usługi kamieniarskie w Zamościu, 
  • międzynarodowy transport zmarłych, 
  • ekskluzywne karawany klasy vip class. 

Pracownicy zakładu pogrzebowego CHUDOBA wykonują wszystkie usługi są z największą starannością oraz dbałością. Dzięki temu każda ceremonia ostatniego pożegnania przebiega zgodnie z oczekiwaniami rodziny Zmarłego – a więc z godnością i szacunkiem. Zakład pogrzebowy CHUDOBA w Zamościu to nie tylko biuro, to przede wszystkim ludzie gotowi być w tym trudnym czasie z rodzinami, które zaznały straty. 

Wszystkie osoby, które pragną zorganizować pogrzeb tradycyjny lub kremacyjny na jednym z cmentarzu w Zamościu zapraszamy do kontaktu z pracownikami zakładu pogrzebowego CHUDOBA pod numerem telefonu 502-152-500 lub odwiedzenia strony internetowej.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paulina
Paulina
3 lat temu

Piękne miasto, nie wiedziałam ze i tutaj ilość zgonów dała się we znaki

organizacja pogrzebu krok po kroku

Zapraszam na stronę z informacjami o organizacji pogrzebu

2
0
Would love your thoughts, please comment.x