Organizacja godnego pogrzebu w Obornikach Śląskich

Oborniki Śląskie to miasto znajdujące się w województwie dolnośląskim. Jego powierzchnia wynosi zaledwie 14,46 km². Miasto zamieszkuje około 9 tysięcy mieszkańców. 

Chociaż miasto nie należy do największych, to usługi funeralne w Obornikach Śląskich prężnie się rozwijają. Zakład Pogrzebowy In Memento Jakubowski to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem. Dom pogrzebowy świadczy usługi w całym województwie dolnośląskim, a jedno ze swoich biur posiada właśnie w Obornikach Śląskich przy ulicy Marii Curie Skłodowskiej 30. 

Usługi pogrzebowe Oborniki Śląskie

W zakładzie pogrzebowym pracownicy oferują szeroką ofertę usług oraz szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Personel zakładu In Memento Jakubowski odpowiadają na wszystkie pytania dotyczące organizacji pogrzebu. Ponadto personel zakładu organizuje pogrzeby kremacyjne, tradycyjne, świeckie lub wyznaniowe. Wszystko po to, aby każdy pogrzeb mógł obyć się z godnością i poszanowaniem ostatniej woli Zmarłego.

W biurze zakładu pracownicy przedstawią asortymenty pogrzebowe, pomagają również w wyborze najodpowiedniejszego. Akcesoria funeralne: 

  • trumna, 
  • urna, 
  • modlitewniki, różańce, święte obrazki.

Zakład pogrzebowy jest w posiadaniu najnowocześniejszych karawanów spełniających wszystkie wymogi prawne. Ponadto uczestnicy pogrzebu mogą liczyć na busik, który przetransportuje ich z kaplicy na cmentarz. 

Usługi kamieniarskie 

Pogrzeb to nie tylko organizacja uroczystości, ale również symboliczne uhonorowanie życia drugiego człowieka. W miejscu spoczynku rodziny często stawiają trwałe i piękne pomniki, które świadczą o życiu i śmierci człowieka. Zakład pogrzebowy In Memento Jakubowski w Obornikach Śląskich oferuje również usługi kamieniarskie, w tym realizację projektu pomnika, montaż oraz naprawdę pomników. 

Zakład pogrzebowy In Memento Jakubowski jest administratorem cmentarza w Obornikach Śląskich. Przejęcie obowiązków administracyjnych przez dany zakład jest świadectwem dużego zaufania mieszkańców Oborników Śląskich.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
Tomasz
3 lat temu

znam ta firmę – polecam

1
0
Would love your thoughts, please comment.x