Zakład pogrzebowy w Pruszczu Gdańskim z empatią dla rodzin w żałobie

W momencie, gdy nasze życie zmienia się z dnia na dzień, a trudne emocje nieprzerwanie dają o sobie znać, potrzebujemy wsparcia bliskich, ale również prawdziwych profesjonalistów. W zakładzie Zieleń w Pruszczu Gdańskim pracownicy kierują się empatią, oferując całodobową pomoc pod numerem telefonu (58) 341 20 71, pod którym niezależnie od pory i dnia tygodnia przyjmują zlecenia na odbiór zmarłych z mieszkań, szpitali, domów opieki czy hospicjów, i transportują do ciała pomieszczeń chłodniczych. Już w trakcie pierwszej rozmowy, personel przekazuje najważniejsze informacje o tym, jakie kroki kolejno należy podjąć.  

Wspieranie rodzin w ostatniej podróży

W zakładzie pogrzebowym Zieleń pracownicy rozumieją, że każda rodzina i każda osoba jest inna, dlatego ich usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb, kultury oraz życzeń zarówno rodziny, jak i zmarłego. Personel jest zaangażowany, aby każdy aspekt usługi był wykonany z troską i profesjonalizmem. Zapewnią wsparcie przy załatwianiu dokumentów, w kwestiach logistycznych, w uzyskaniu aktu zgonu z USC oraz w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS i MSWiA. 

Znaczenie transportu zwłok w organizacji pogrzebu w Pruszczu Gdańskim

Jednym z najbardziej istotnych aspektów usług pogrzebowych jest transport zwłok. Zakład pogrzebowy Zieleń zapewnia bezpieczny i godny przewóz zmarłych zarówno na terenie kraju, jak i międzynarodowy. Dysponują specjalistyczną i elegancką flotą pojazdów, zapewniając, że ostatnia podróż zmarłego będzie przebiegała w sposób odpowiedni i z należytym szacunkiem.

Wszystkie pojazdy zakładu spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny. Zostały wyposażone w nowoczesne systemy chłodnicze, które zapewniają odpowiednią temperaturę podczas transportu, co jest kluczowe dla długodystansowych przewozów. Personel to wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie oraz szkolenia z zakresu profesjonalnego transportowania osób zmarłych.

Zieleń Całodobowe Usługi Pogrzebowe Pruszcz Gdański

Adres: ul. Grunwaldzka 24

83-000 Pruszcz Gdański

Numery tel.:

58 341 20 71

58 773 01 01

Adres e-mail:

biuro@zielenpruszcz.pl

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x