Zakład Usług Pogrzebowych Chorzów

Brauner to firma pogrzebowe działająca na Śląsku od prawie 30 lat. Należy ona do wąskiego grona rodzinnych zakładów pogrzebowych w Chorzowie. Nasza firma istnieje na rynku usług pogrzebowych. Doświadczenie które zaowocowało zaufaniem wielu mieszkańców Śląska, którzy proszą nas o pomoc w przygotowaniu uroczystości żałobnych nie tylko w regionie konurbacji śląskiej i Chorzowa ale i poza nim.

W chwilach żałoby gwarantujemy szybką i niezawodną pomoc. W celu zapewnienia jej naszym Klientom, zadbaliśmy o dostępność naszych biur oraz w roku 2017 wybudowaliśmy krematorium w Chorzowie. Część z Państwa nie będzie w stanie z różnych powodów dotrzeć do naszego biura. Przedstawiciel naszego zakładu pogrzebowego jest w gotowości, aby spotkać się z Państwem we wskazanym miejscu.

Na stronie Funer Chorzów można znaleźć firmę, która organizuje ceremonie wyznaniowe i bezwyznaniowe w Chorzowie. Jesteśmy otwarci także na to, aby pomóc Państwu w przygotowaniu ostatniej drogi Państwa Bliskich w innych częściach kraju.

Usługi transportu Zmarłych wykonujemy eleganckimi karawanami Pilato na obszarze Polski krajów europejskich.

Posiadamy własną chłodnię, kaplicę, krematorium oraz kwiaciarnię w Chorzowie. Dzięki temu jesteśmy konkurencyjni oraz atrakcyjni cenowo. Dzięki temu z usług pogrzebowych świadczonych przez nasza firmę korzysta spora rzesza mieszkańców.

W biurach Zakładu wybieramy z całej gamy akcesoriów pogrzebowych. Trumny, które oferujemy, są wykonane według nowoczesnego wzornictwa – z najlepszych materiałów. Wśród trumien najchętniej poszukiwane są trumny z mahoniu, dębu, sosny i olchy, stworzone według wzornictwa z Polski, Niemiec i Włoch. Dla osób, które wybierają kremacje, oferujemy duży wybór urn z metalu, kamienia, materiałów ceramicznych i mieszanych oraz drewna.

Pomożemy w organizacji stypy, w dopełnieniu spraw urzędowych, cmentarnych oraz we wszystkim o co tylko nas Państwo poproszą.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x