Jak zorganizować pogrzeb w Katowicach?

Odejście bliskiej osoby to zawsze trudny moment związany czasem z wieloma sprzecznymi uczuciami. Z jednej strony pojawia się żal, smutek i brak sił, z drugiej jednak trzeba się zmobilizować, aby dopełnić wszelkich formalności. To właśnie te obowiązki nie pozwalają nam poradzić sobie ze śmiercią i godnie pożegnać zmarłego.

Jako zakład pogrzebowy doskonale zdajemy sobie sprawę z tych wszystkich trudności, jakie czekają każdego w takiej trudnej chwili, dlatego też naszym priorytetem jest przede wszystkim kompleksowa pomoc. Wybierając nasze usługi, macie Państwo gwarancję, że zajmiemy się wszelkimi formalnościami, dzięki czemu będą mogli Państwo skoncentrować się na pożegnaniu bliskiej osoby.

Firma Walczak działa na terenie Katowic i okolic. Spośród innych zakładów pogrzebowych wyróżnia nas przede wszystkim samo podejście do tego smutnego wydarzenia. Staramy się bowiem, aby ostatnie pożegnanie było godne, uroczyste i prywatne. Nasi pracownicy będą dla Państwa w tym ciężkim okresie raczej przyjaciółmi i doradcami pełnymi empatii i ciepła niż suchymi urzędnikami.

pogrzeb

Tę możliwość wyróżnienia się zapewnia naszej firmie na pewno także kompleksowość i wysoka jakość usług. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najbardziej zminimalizować konieczność wypełniania formalności i decyzji. Ponadto posiadamy własną chłodnię, krematorium a także kaplicę przy zakładzie pogrzebowym. Oczywiście zajmujemy się również transportem zwłok.

Warto także pamiętać o oprawie estetycznej pogrzebu. Jest to ostatnia pomoc, usługa, jaką świadczymy ukochanej osobie, zatem naturalne jest, że chcemy, aby uroczystość przebiegała w poważnej, ale i ciepłej atmosferze, do której przyczyni się ładny wystrój kaplicy czy trumny. Nasza firma przykłada ogromną wagę do takiej estetyki – zwracamy uwagę na barwy, dobór słów i inne szczegóły, które budują stosowny nastrój. Oczywiście nasi pracownicy także są zawsze odpowiednio ubrani i zachowują stosowną dla chwili powagę.

Nasze zalety nie są czczymi słowami. Stoi bowiem za nimi długa historia zakładu, spore doświadczenie oraz wielu zadowolonych z naszych usług klientów. Wszelkie opinie oraz dokładny opis świadczonych przez nas usług dostępny jest na stronie https://funer.com.pl/szukaj,Katowice,20,1,1.html.

Pogrzeb to ciężki moment dla każdego. Jednak wybierając dobrą firmę, mamy możliwość uniknięcia wielu problemów związanych z formalnościami, wyboru oprawy, jaką chcemy a także gwarancję nieudawanej empatii ze strony pracowników. Lecz co najważniejsze – możemy godnie pożegnać bliską naszemu sercu osobę.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x