Jedyny taki zakład pogrzebowy w Lublinie

Lublin jest dużym miastem, w którym prężnie rozwija się wiele firm. Również branże pogrzebowe znajdują tutaj swoje miejsce, oferując Klientom szereg usług pogrzebowych.

Wybór zakładu pogrzebowego nie jest prostym zadaniem. Duża ilość domów pogrzebowych z kolei nie ułatwia tego zadania. Czym więc wyróżniają się usługi pogrzebowe w Lublinie oferowane przez zakład pogrzebowy Eden?

Doświadczenie

Eden to rodzinna firma prowadzona przez Państwa Magdalenę i Dariusza Dąbal. Biuro zakładu mieści się w Lublinie na ulicy Bernackiego 10. To właśnie w tym miejscu od wielu lat pracownicy zakładu pogrzebowego Eden oferują swoje usługi wszystkim tym, którzy mierzą się z utratą Bliskiego. Usługi pogrzebowe w Lublinie wykonywane przez zakład pogrzebowy, to przede wszystkim profesjonalizm, doświadczenie i empatia.

Profesjonalizm

Zakład pogrzebowy w Lublinie to przede wszystkim szeroka oferta usług pogrzebowych. Pracownicy przejmują na siebie wszelkie formalności. Organizują pogrzeb od A do Z, nie pozostawiając swoich klientów samych z dokumentacją, formalnościami lub pytaniami bez odpowiedzi.

Usługi pogrzebowe w Lublinie oferowane przez zakład pogrzebowy Eden:

  • Kremacja
  • Pogrzeb tradycyjny
  • Pogrzeb urnowy
  • Pogrzeb świecki
  • Pogrzeb wyznaniowy
  • Oprawa pogrzebowa
  • Transport Zmarłych
  • Akcesoria pogrzebowe

Empatia

Pracownicy zakładu pragną pomagać wszędzie tam, gdzie są potrzebni. Dlatego swoje usługi pogrzebowe przenoszę na całe województwo lubelskie. To jednak nie wszystko, co udowadnia, jak bardzo pracownicy zaangażowani są w organizację ostatniego pożegnania.

Najważniejsza jest rozmowa, dlatego przed każdym zorganizowaniem pogrzebu pracownicy zakładu Eden ustalają z Rodziną Zmarłego szczegóły pogrzebu. Tylko poprzez rozmowę i zrozumienie potrzeb najbliższych, istnieje możliwość zorganizowania ostatniego pożegnania, który spełni oczekiwania Rodziny.

Wsłuchanie się w potrzeby i umiejętność wczucia w emocje drugiego człowieka, sprawia, że każdy pogrzeb jest zorganizowany wzorowo. Właśnie dlatego zakład pogrzebowy Eden daje gwarancję rzetelnie wykonanych usług. Więcej o zakładzie pogrzebowym można przeczytać na filmowej stronie Edenu. 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
polecane zakłady pogrzebowe z Lublina

Zakłady pogrzebowe z Lublina – warto zapoznać się z opiniami i możliwościami firm na Funer.com.pl

znalazłem informacje

Nie wiem co to za firma, ale na serwisie domy pogrzebowe też się o nich rozpisują i są o nich informacje

2
0
Would love your thoughts, please comment.x