Usługi Pogrzebowe w dzielnicy Mokotów

Mokotów zwany „dzielnicą z duszą” jest jedną z największych dzielnic Warszawy. Jego powierzchnia wynosi aż 35,42 km². Mokotów zamieszkuje około 217 tysięcy mieszkańców.

Mokotów ma swój niesamowity klimat, gdyż łączy ze sobą historię i nowoczesność. Wiekowe budowle przenikają się ze współczesnymi budynkami. Ponadto mieszkańcy tej dzielnicy otoczeni są parkami, urokliwymi uliczkami lub restauracjami.

Mokotów wybierany przez osoby po 60 roku życia

Dzielnica Mokotów wybierana jest jako swoje miejsce na świecie głównie przez osoby w wieku poprodukcyjnym. Wynika to z wyżej opisanego uroku dzielnicy, ale również samego prestiżu Mokotowa. Chociaż życie w Mokotowie może wydawać się sielanką, to jak wszędzie na świecie i tutaj informacja o śmierci bliskiego sprawia, że czas na chwilę zwalnia.  

Pogrzeby Warszawa Mokotów

Zakład pogrzebowy Memento Mori Mokotów to firma z ogromnym doświadczeniem, która oferuje kompleksowe usługi funeralne, w tym:

  • przewóz ciała do chłodni,
  • pomoc w formalnościach,
  • przygotowanie ceremonii urnowej lub z trumną,
  • pomoc w doborze akcesoriów pogrzebowych.

Do zakładu pogrzebowego należy zabytkowa kaplica pw. Św. Barbary, w której Rodzina mogą czuwać nad ciałem swojego bliskiego. Aby oddać szacunek Zmarłemu, pracownicy przed każdym pogrzebem dostosowują kaplicę do wyznania Zmarłego.

Pracownicy zakładu pogrzebowego robią wszystko, aby każdy pogrzeb odbył się zgodnie z ostatnią wolą Zmarłego. To właśnie to Doświadczenie i zaangażowanie pracowników skutkuje rosnącym zaufaniem wśród mieszkańców Mokotowa.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
3 lat temu

znam firmę Memento Mori maja biuro na rogu ul. Wspólnej – polecam

z Warszawy - Mokotowa

Polecam ten zakład pogrzebowy z Warszawy – mają biuro na Mokotowie.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x