Usługi pogrzebowe Kierpiec – empatia, troska, szacunek

Tak jak każdy człowiek jest inny i wyjątkowy, tak samo inne i wyjątkowe powinny być uroczystości pogrzebowe. To ważne przesłanie od lat jest mottem, którym w codziennym działaniu kierują się właściciele i pracownicy zakładu pogrzebowego Kierpiec w Kozach.

Jakie usługi oferuje zakład pogrzebowy Kierpiec?

Zakład Kierpiec jest do dyspozycji klientów całą dobę przez wszystkie dni roku. Terenem działania firmy są miejscowości: Kozy, Bujaków, Wilamowice, Pisarzowice oraz inne miejscowości położne w okolicach Bielska-Białej – regionu województwa śląskiego u podnóża Beskidów.

Zgodnie z informacją umieszczoną na https://www.uslugi-pogrzebowe-kozy.pl/ firma świadczy następujące usługi pogrzebowe:
• Eksportacja zwłok z miejsca zgonu do przechowalni oraz transport na cmentarz i do kościoła,
• Pomoc przy załatwianiu formalności urzędowych w USC oraz u ubezpieczycieli,
• Załatwianie formalności w administracji cmentarzy oraz na parafiach; ustalanie terminów kremacji, pomoc przy przeprowadzeniu kremacji,
• Organizacja ceremonii świeckich i wyznaniowych,
• Oprawa medialna pogrzebów, kwiaty, nekrologi, transport,
• Sprzedaż trumien i urn wykonanych z różnych materiałów; zaopatrzenie w inne akcesoria pogrzebowe.
• Przygotowanie ciała do pochówku.

kierpiec biuro

Usługi pogrzebowe Kierpiec – elastyczne i wygodne rozliczenie kosztów pogrzebu

Koszty pochówku nie należą w Polsce do małych – przeciwnie, większość z klientów, którzy zwracają się do firm funeralnych ma problem ze sfinansowaniem pogrzebu bliskiej im osoby. Kierpiec to zakład pogrzebowy, który działa kredytując swoje usługi, a płatności odsuwane są w czasie do momentu uzyskania gotówki z tytułu wypłaty zasiłku pogrzebowego. Zgodnie z zamówieniem możliwe jest także zorganizowanie skromnej uroczystości mieszczącej się w kwocie zasiłku.

Od czego zacząć załatwianie pogrzebu?

Najważniejsze są formalności urzędowe. Najpierw trzeba uzyskać akt zgonu od lekarza, a następnie urzędowy akt zgonu wydawany w USC. Wszelkie formalności można zlecić pracownikom firmy pogrzebowej Kierpiec wyposażając jej przedstawicieli w stosowne upoważnienia. Na zlecenie rodziny zakład pogrzebowy Kierpiec działa także w ZUS-ie, KRUS-ie czy w innych ubezpieczalniach. Więcej informacji oraz porad praktycznych można znaleźć w zakładkach na stronie https://www.uslugi-pogrzebowe-kozy.pl/, gdzie także są umieszczone adres i działające całodobowo numery telefonów.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x