Zakład pogrzebowy „Styx” – profesjonalizm i rzetelność usług pogrzebowych

Śmierć członka rodziny to dla jego bliskich nie tylko czas żałoby, to przede wszystkim problem organizacji pochówku. Zmierzenie się z machiną biurokracji i logistyki najczęściej przekracza siły i możliwości osób pogrążonych w rozpaczy – stąd konieczność znalezienia sprawdzonej i uczciwej firmy, której można zlecić kompleksowe usługi pogrzebowe.

„Styx” Rybnik – profesjonalizm przekazywany pokoleniowo

Rodzina Wałachów – właściciele zakładu „Styx” produkcją akcesoriów oraz usługami pogrzebowymi zajmuje się już od ponad stu lat. Nazwa firmy nawiązuje do mitologii – rzeka Styks dzieliła świat żywych od krainy wieczności. Za niewielką opłatą Charon na swojej łodzi przewoził zmarłych do Hadesu. „Styx” z Rybnika robi to samo – za niewygórowaną opłatą pomaga zmarłym przejść ostatnią drogę na ziemi, przy czym drewnianą łódź współcześnie zamieniono na flotę luksusowych mercedesów.

Nowoczesność w firmie to także sprawny całodobowy kontakt – w serwisie www.styx-walach.pl podane są numery telefonów, e-mail oraz adres siedziby. Zakład pogrzebowy „Styx” zachęca do kontaktu za pośrednictwem biura mobilnego – przedstawiciele firmy stawiają się na rozmowy w miejscach wybranych przez klientów.

usługi pogrzebowe Styx

Jakie usługi pogrzebowe realizuje zakład pogrzebowy „Styx”?

Profil zakładu obejmuje szeroki zakres usług związanych z organizacją pogrzebu oraz wykraczających poza ceremonię pochówku.
Pogrzeby mogą mieć charakter wyznaniowy albo świecki. Te pierwsze prowadzą duchowni wybranych wyznań; pogrzeby świeckie przebiegają według scenariusza i pod kierunkiem mistrza ceremonii.

Pochówki organizowane w „Styxie” mogą być poprzedzone kremacją lub mieć formę tradycyjną. Pracownicy zakładu przygotowują miejsce na cmentarzu, wykonują wszystkie czynności higieniczne i kosmetyczne przy zmarłym, zajmują się drukiem i dystrybucją nekrologów, pomagają w ustalaniu terminów w zarządzie cmentarza, w biurze parafialnym czy w spopielarni.

Rodzina nie musi martwić się o transport ciała, żałobników, księdza. Zakład „Styx” dba o nagłośnienie i oprawę muzyczną; nad grobem i rodziną rozkładany jest elegancki namiot. Grób, trumnę lub urnę ozdabiają najpiękniejsze kompozycje kwiatowe robione na zamówienie przez sprawdzonych podwykonawców. Na życzenie rodzin pracownicy firmy włączają się w załatwianie formalności urzędowych w USC, ZUS, PZU itp.

Dlaczego warto wybrać zakład pogrzebowy „Styx”?

Wysoki profesjonalizm i kompleksowość usług pogrzebowych to ważny atut firmy, ale z jej pomocy można korzystać także w innych okolicznościach, niż pogrzeb. Zgodnie z katalogiem usług pogrzebowych tu także można zamówić transport krajowy i zagraniczny zwłok oraz ekshumację. Organizatorzy pogrzebów mają możliwość regulowania płatności bezgotówkowo a na życzenie klientów do czasu wypłaty zasiłku firma kredytuje wszystkie należności.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x